Služby, které nabízíme

Půjčování koloběžek

Máme pro Vás připraveno celkem 26 pánských, dámských a dětských koloběžek známé české značky Kostka. Nabízíme koloběžky, které jsou ideální jak na rodinný výlet po upravených silnicích, tak do terénu a pro největší dobrodruhy i na jízdu po singltreku! O výlet nemusíte ochudit ani svého pejska. V naší koloběžkárně máme pro Vaše mazlíčky k zapůjčení speciálně upravená vodítka.

Prodej

V naší půjčovně se nachází také malé prodejna se základními věcmi potřebnými pro koloběžkování, doplňky a vouchery.

Občerstvení

Hladoví a žízniví od nás neodejdete! Točené pivo, kávu, párek v rohlíku, pizzu a spoustu dalších dobrot si můžete v klidu dopřát buď vevnitř a kochat se připravenými koloběžkami nebo venku a obdivovat krásu hejnické Baziliky. Je jen na vás, jaký výhled si vyberete.

Parkoviště

Samozřejmostí je parkoviště pro naše zákazníky zdarma, přímo v areálu koloběžkárny. Kapacita je zhruba 20 aut.

Cyklobus

Po domluvě s personálem (777 506 615) je možnost nechat se společně s koloběžkami odvést kamkoli uznáte za vhodné. Například kousek pod nejvyšší bod singltreku, odkud vede červená středně obtížná trasa dlouhá 5,8 km, nebo pro ty nejzkušenější koloběžkám červeno-černá trasa, která měří 8,6 km.

Další trasa, kterou doporučujeme je převážně z kopce a je to krásná cyklostezka vedoucí po úpatí hor z Oldřichova v Hájích až do Hejnic.

Pro koloběžky silniční máme jednu specialitu – nechat se vyvést až na jeden z nejvyšších bodů Jizerských hor a čelit tak silničnímu sjezdu, který měří neuvěřitelných 11,5 km!

Tato služba není vyhrazena jen pro naše koloběžkáře, ale po domluvě ji mohou využít také cyklisté či turisté z okolí.

Servis

Nechybí nám plně vybavená dílna a servisní zázemí, kde si můžete nechat Vaši koloběžku opravit a seřídit naším mechanikem. V rámci našich služeb nabízíme také základní servis kol. Za drobný poplatek je možné si u nás kolo či koloběžku umýt.

Firemní akce a teambuildingy

Co takhle oživit Vaši firemní akci koloběžkováním? Kontaktujte nás a společně vymyslíme výlet dle Vašich požadavků, po kterém můžete skončit i u nás na terásce.